Як у Львові протестували проти підвищення вартості проїзду у маршрутках (ФОТО, ВІДЕО)

0
1662

Сьогодні у Львові відбувся протест проти підняття ціни на проїзд в маршрутному транспорті. Про це пише Укроп Львівщина.

На площу Ринок вийшли кілька десятків львів’ян з плакатами. Їх активно підтримали депутати від УКРОПу, члени партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”, ГО “Українці мають право”, ГО “Батьківська рада Львівщини”, ГО “Об’єднання співвласників багатоквартирного житла”.

“Люди хочуть знати, за що вони мають платити більше грошей, адже ні про покращення якості перевезень, ні про прозорість формування ціни на проїзд міська влада не подбала, – каже голова фракції УКРОП у Львівській міській раді Ігор Телішевський. – Не дивно, що львів’яни почуваються обдуреними. Крім всього, рішення виконкому про підняття ціни відбулось із порушенням законодавства. Адже міська рада провела лише так звані консультації із громадськістю, натомість громадське обговорення, організоване депутатом-укропівцем Ігорем Зінкевичем, було фактично знівельоване місцевими чиновниками та перевізниками, які “задушили” голосування кількістю присутніх на зборах зацікавлених осіб”.

“Акцію було організовано вчора ввечері, на жаль, багато людей не знали і не прийшли, однак ця акція лише перша і є попереджувальною, – розповів Ігор Зінкевич. – Люди хочуть бачити аудит перевезень від міської ради щодо підняття вартості до 7 гривень. Протест показав, що жителі Львова виступають проти необгрунтованого підняття тарифу на проїзд у міському транспорті, необлікованого руху готівки з перевезень і відсутності якості самого перевезення”.

Нагадаємо, з 1 лютого вартість проїзду у маршрутках Львова сягатиме 7 грн.

До слова, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий повідомив, що АТП-1 замовить квитки з голограмою, однак не буде контролерів, бо згідно з законодавством вони не передбачені в автотранспорті. Водночас протестувальники заявили, що вимагають звітності від міської ради вже зараз, оскільки невідомо, якою насправді є обгрунтована ціна за проїзд.

Leave a Reply