Як у Львові пройшли фінальні зйомки фільму «Скарб семи пагорбів»

0
1373
Фото загальне - знімальна команда та учасники проекту
Фото загальне - знімальна команда та учасники проекту

Днями відбулись фінальні зйомки останньої сцени фільму-мюзиклу «Скарб семи пагорбів». Знімальний процес тривав протягом восьми години, юні актор доклали усіх зусиль аби глядач першого червня побачив справжній україномовний контент.

Зйомка фінальної сцени відбувалася біля входу у ЛМР, а також безпосередньо у стінах Ратуші.

Фото - батьки, діти та команда проекту
Фото – батьки, діти та команда проекту

Саме Ратуша є своєрідною візитівкою  нашого міста, яка з упевненістю додасть фільму родзинки та водночас містичності. Адже там діти віднайдуть найголовніший скарб, який  так довго шукали.

Фото - втомлені та щасливі
Фото – втомлені та щасливі

«Насамперед, для себе я відкрив багато різноманітних локації, у яких не випадала нагода побувати раніше. Це знатні місця нашого містечка, дізнався чимало цікавої інформації про них», – ділиться враженнями один із головних героїв фільму Сєдін Остап.

Фото - підтримка команди
Фото – підтримка команди

Загалом до процесу фільмографії було залучено понад 50 дітей, які вміло зуміли втілити у життя задум режисера.

Фото - режисер фільму дає останні настанови
Фото – режисер фільму дає останні настанови

«Основним задумом фільму було донести до дітей думку про те, що найцінніше за гроші не купиш,і найбільше багатство, яке тільки може здобути людина –  це знання, наполегливість і небайдужість», – зазначила Ольга Дрозда, режисер фільму.

Фото - робота режисера з акторами
Фото – робота режисера з акторами

Особливої атмосфери фільму додають старовинні локації міста, історичні факти та дивовижні легенди Львова.

Фото - трішки відпочинку
Фото – трішки відпочинку

«Під час знімального процесу, у собі я відкрила нові таланти та сильні сторони. Було безліч щасливих моментів, які безумовно запам’яталися», – сказала Софія Баран, актриса фільму.

Фото - останні приготування
Фото – останні приготування

Також варто додати, що фільм міститиме і духовну складову, адже у фільмі зіграє роль і представник духовенства отець Микола Білецький.

«Буду виконувати роль о. Григорія, який дасть заключне слово молодим та амбітним шукачам пригод. Цей фільм є показником моральних чеснот, моралі та основ поводження справжнього християнина».

Фото загальне - знімальна команда та учасники проекту
Фото загальне – знімальна команда та учасники проекту

До слова, наразі триває один із найбільш відповідальних етапів фільмографії – монтаж.

«Недоспані ночі, декілька літрів львівської кави допомагають команді в найкоротші терміни зробити якісний україномовний контент, а також здивувати вибагливого юного глядача», – зазначив виконавчий продюсер Ростислав Пелех.

Нагадаємо, що проект реалізовується з ініціативи мистецької школи Маріанни Ільків під патронатом Львівської міської ради .

Прем’єра фільму-мюзиклу відбудеться першого червня з нагоди Дня захисту дітей на благочинній основі для дітей з малозабезпечених сімей та дітей бійців АТО

Leave a Reply