Як у Львові поліція перевіряла маршрутки (ВІДЕО)

0
1357

Патрульні міста Львова провели відпрацювання близько 6 години ранку на двох автотранспортних підприємствах та перевірили технічний стан маршрутних транспортних засобів перед виїздом їх на лінію. Про це інформує патрульна поліція міста Львова.

Інспектори переконалися в справності світлових приладів (ближнє та дальнє світло фар, світлові покажчики повороту, габарити, стоп-сигнали, підсвітка номерних знаків), наявності вогнегасників та аптечок (а також перевірили вміст згідно переліку МОЗ), а також перевірили всі необхідні документи (маршрутний лист, протокол огляду технічного стану транспортного засобу, водійське посвідчення).

Загалом патрульні перевірили 154 маршрутні транспортні засоби.

Порушення, які виявили інспектори –працівники усувували на місці. У деяких випадках, патрульні виносили постанови за ч.2 ст.121 КУпАП (Керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що має несправності або технічний стан і обладнання якого не відповідають вимогам стандартів, правил дорожнього руху і технічної експлуатації).

Особливу увагу патрульні звернули на те, чи змінили підприємства комплект шин на зимовий, адже безпека пасажирів понад усе.

Управління патрульної поліції звертає увагу всіх перевізників Львівщини на беззаперечне дотримання у належному технічному стані громадського транспорту та неухильному дотриманні водіями правил дорожнього руху.

Залишити відповідь