Як у Львові напали на дівчат у магазині (ВІДЕО)

0
1347

У Львові на проспекті Чорновола, 45, чоловік напав на дівчат-продавців у магазині.

Про це інформує ГО “Варта-1”.

Як йдеться у повідомленні, чоловік сказав, що живе у Стрию.

Як у Львові напали на дівчат у магазиніЯк у Львові напали на дівчат у магазині
Як у Львові напали на дівчат у магазині

“Спочатку ходив просто по магазині, а потім взявши ножі почав бігати за дівчатами по магазині. Наразі поліція і служба охорони затримали, веде себе не дуже адекватно”, – йдеться у повідомленні.

Журналіст Євгенія Полікарпова повідомила, що у магазині продавцям категорично заборонили аналізувати журналістам на камеру поведінку нападника.

“Бояться відлякати клієнтів. Насправді ж, могли дати дуже важливу інформацію. А саме, як виглядали зіниці у дебошира, що саме спонукало напасти, як часто змінювався настрій, що передувало тим змінам, чи можливо було заспокоїти? Багато такого, щоб ми розуміли, як поратись із такими неадекватами до приїзду поліції. Чому я все так розмусолюю? Ми з Ігорем Зінкевичем підозрюємо, що чоловік був під впливом наркотиків. Не звичних, які на ринку вже знають, а нових. Ігор каже, що це порошок, який з’явився десь півроку тому. Під його впливом у людини різко змінюється настрій, вона стає вкрай агресивною, здатна до насилля, і не пам’ятає що сталося протягом кількох днів. Дякую, Ігоре, що розповів. Вважаю, що спільнота має це знати. І варто про такі зустрічі розповідати, аби знати, як себе поводити та захистити під час зустрічі з людиною під кайфом”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь