Як у Львові можна раптово одружитись

0
972

Міністерство юстиції України проводить особливий захід для закоханих сердець – «Кохання поза часом». Про це у Фейсбуці повідомила керівник юстиції Львівщини Іванна Смачило.

З 8 до 24 години 14.02.2018 року запрошуємо до Львівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області за адресою: місто Львів, вул.І.Франка,157;тел.(032)270-56-94.

У цей час ви зможете подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, а ті кому на 14.02.2018 призначена державна реєстрація шлюбу, зможе зареєструвати його у вибраний час.

“Головне територіальне управління юстиції у Львівській області готує у цей святковий для вас день незабутнє свято із приємними сюрпризами! Приходьте одружуватись! Приходьте подавати заяви!  Якщо рішення прийнято, візьміть паспорт, а про свідоцтво та приємні несподіванки подбає Міністерство юстиції! (Якщо маєте документ про припинення попереднього шлюбу, візьміть з собою.) Запрошуємо вас! На вас чекає свято кохання, музики, романтики та щастя!”, – йдеться у повідомленні.


Leave a Reply