Як у Львові хочуть залізти у кишені мешканцям області

0
1691

Львів’янин Остап Олексів зареєстрував петицію «Звільнити вулиці Львова від приміських маршруток. Приміські автобуси повинні курсувати лише до найближчої автостанції». Про це пише Леополіс.

Як йдеться у поясненні, 13 грудня 2018р. у приміщенні Львівської міської ради відбувся круглий стіл з розгляду вимоги представників громади м. Пустомити щодо зміни схеми руху маршруту приміського автобуса №141 «Львів – Пустомити» з продовженням від АС 3 до приміського вокзалу. На цьому засіданні представники громади м. Пустомити пригрозили перекриттям доріг у разі, якщо не буде погоджено зміни в русі цього маршруту.

»На сьогодні місто Львів практично захлинається від трафіку приміських маршрутів, що рухаються вулицями Львова. Така ситуація є неприпустимою, адже громада Львова потерпає через засилля приміських маршрутів. Пасажири громади м. Львова, що їдуть на роботу чи з роботи вимушені простоювати в корках через засилля приміських маршрутів. Тому звертаємось до чиновників, від яких залежить доля громади Львова негайно вирішити питання про заборону курсування приміських маршрутів містом. Приміські маршрути повинні доїжджати лише до найближчої автостанції», – зазначає львів’янин.

Петицію зареєстрували сьогодні. До кінця збору підписів залишилось: 60 днів.

“Якщо таке рішення буде прийняте – мешканцям області доведеться витрачати більше. І грошей. І часу. Адже очікувати на міську маршрутку у Львові – ще той квест. Така позиція виглядає щонайменше дивною, адже міський голова Львова Андрій Садовий любить повторювати як мантру те, що “люди бідні і не повинні платити більше”. Це подвійні стандарти?”, – йдеться у спільноті “Інфраструктурна Львівщина”.

Залишити відповідь