Як Садовий збрехав про зустріч із польським міністром

0
1753
Мэр Львова Андрей Садовый во время встречи с журналистами, во Львове, в субботу, 22 августа 2009р. Фото Дмитрия Стаховского / УНИАН

Львівський міський голова Андрій Садовий знову публічно збрехав. Йдеться про недільню зустріч із міністром закордонних справ Польщі п. Ващековським.

Нагадаємо, міський голова Львова у своєму “Фейсбуці” повідомив про те, що 5 листопада 2017 спільно з представниками МЗС України та народним депутатом Іриною Подоляк брав участь у формальному ланчі з польською делегацією, яку очолював Міністр закордонних справ Польщі п. Ващековський.

“Після телефонних консультацій з Главою МЗС України п. Клімкіним, директором УІНП п.В’ятровичем, доніс до польської сторони позицію України по ключових питаннях. Зробив все можливе, аби донести думку: у нас є спільна загроза і це – агресія Росії. Будь-які спроби розкрити рани українсько-польської ворожнечі є згубними для обидвох народів. Доведено історією. Після зустрічі поінформував Міністра Клімкіна про її перебіг”, – написав Садовий.

Він також додав: “Інцидент в Музеї «Тюрма на Лонцького» відбувся після нашої зустрічі. Наші польські партнери часто закликають нас подивитись на нашу складну історію об‘єктивно, без стеротипів. Такий шанс був у польської делегації в музеї жертв окупаційних режимів у Львові”.

Проте, як стало відомо Кулемету від учасників подій, ця інформація не відповідає дійсності.

Як повідомила журналіст Галина Терещук, покладання квітів біля музею “Тюрма на Лонцького” відбулось у неділю о 10:15. Самого мера Львова не було на цьому заході.

За даними видання, обід, на який посилається міський голова, був запланований на 13:45, а сам мер Львова зустрічався із польським міністром аж о 17 годині.

Кулемет очікує коментаря від прес-секретаря мера Львова.

Залишити відповідь