Як Садовий забув за львів’ян

0
763

Львівська міська рада нарешті відреагувала на численні запити укропівців та прохання львів’ян провести ремонт бруківки у центрі міста. Днями від Статуї Діви Марії до вулиці Дорошенка почалися ремонтні роботи на алеї, яка раніше більше нагадувала сито. Це відбулося з ініціативи голови фракції УКРОПу у Львівській міській раді Ігоря Телішевського. Він два роки оббивав пороги кабінетів міських чиновників.

«Мені прикро, що таке можливо у історичному ареалі міста. Щотижня Львів приймає десятки тисяч туристів, які бачать, що вулиця міста більше нагадують решето. Поки очільник міста готується до виборів, УКРОП дбає про Львів і львів’ян», – наголошує Ігор Телішевський.
Він наголошує, що аварійний стан львівської бруківки не лише псував зовнішній вигляд міста, а й ніс небезпеку для львів’ян і гостей міста.

«Люди, які приходять помолитись до статуї Діви Марії на вул. Дорошенка, ризикують здоров’ям через жахливий стан бруківки. Складається враження, що ремонт дорожнього покриття на цьому відрізку ми побачимо не швидше, ніж перед наступними виборами», ‒ зазначає укропівець.

Нагадаємо, минулого року Ігор Телішевський вкотре звернувся до мера Львова Андрія Садового з проханням провести заміну бруківки на вул. Дорошенка у Львові. Ігор Телішевський також вимагав не відкладати до чергових виборів проведення ремонтів у центральній частині міста.


Leave a Reply