Як Садовий виявився не готовим до зими

0
2101

Попри численні звіти Львівської міської ради про посилену роботу комунальних служб та снігоочисної техніки виявляється, що до зими Львів знову таки не готовий. Про це у Фейсбуці пише користувач Наталія Лаврецька.

Як і в попередні роки ситуація на дорогах міста виглядає не зовсім оптимістичною. Комунальні служби працюють таки доволі слабо, вперто ігноруючи тротуари і території довкола будинків.

У результаті байдужості міських служб сьогодні більшість пішохідних зон перетворилися на суцільні смуги перешкод, які важко подолати навіть звичайним мешканцям, не те, що людям, які мають особливі потреби чи батькам з малими дітьми.

А ходити пішки у Львові таки доводиться і то доволі багато. Щодня чи не в кожному районі міста ми бачимо проблеми із курсуванням трамваїв. Люди змушені іти пішки – все майже як у середньовіччі і якось виглядає не дуже по-європейськи.

Переконана, що влада повинна докладати усіх зусиль для того, аби весь міський простір був доступний для всіх – незалежно від пори року. Саме у це повинне інвестувати кошти місто, яке відкрите для світу.

Адже зима тільки починається….

Leave a Reply