Як Садовий відмовляється карати водіїв-порушників

0
2265

Львівська міськрада не може знайти 40 тисяч гривень на купівлю драгерів

Керівництво Львівської міської ради відмовляється від придбання драгерів для перевірки водіїв на стан алкогольного спяніння.

Про це сьогодні йшлось під час апаратної наради у Львівській ОДА.

Учасники наради заслухали звіт про роботу Патрульної поліції міста Львова за 10 місяців цього року.

Як повідомив керівник поліції Роман Пилипенко, у місті немає де перевіряти водіїв на вміст тих чи інших речовин у організмі у нічний час доби. Раніше такі процедури проводились у 8 лікарні та лікарні швидкої медичної допомоги на вулиці Топольній.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив обурення такому факту і звернувся до керуючої справами виконавчого комітету Марти Литвинюк.

За словами ж патрульних, вартість такого обладнання становить 30-40 тисяч гривень. Це також підтвердила і директор департаменту ОЗ Ірина Микичак.

«Марта Василівна, це просто неподобство. Не треба робити перформенси, а просто купити обладнання», – сказав Синютка.

Учасники наради також констатували, що місто стверджує, що таке обладнання повинно бути придбане за кошти обласного бюджету.

«30-40 тисяч гривень для міста – взагалі не гроші. Це при тому, що 450 мільйонів гривень лежить на депозитах, що бюджет становить більше 2 млрд грн, що 1 млрд грн передбачено на дотацію комунальних підприємств міста. Марта Василівна, соромно», – сказав голова Львівської ОДА.

Литвинюк ж зазначила, що це питання будуть розглядати лише при формуванні бюджету розвитку на наступний рік.

Залишити відповідь