Як Садовий цинічно спекулює питаннями про Голодомор

2
2682

“А давайте про цинізм? Про «Форум ОСББ» і День Голодомору”, – пише у “Фесбуці” директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

“Завтра вшановуємо пам’ятать жертв Голодомору – 85-ті роковини.
Львівська ОДА (#департамент_внутрішньої_та_інформаційної_політики і департамент культури) розробили соцрекламу до Дня Голодомору – ви можете побачити на Оперному театрі. Автори макету – наші працівники Khrystyna Sorokolit-Veres Назар Домбровецький Marianna Fedyna Ірина Швайко.

Ми писали сценарій, запросили священиків, запросили людей (обдзвонили понад 500 осіб).
Ми зверталися до міської ради з проханням навести лад біля пам’ятника Шевченку та надсилали листа із проханням приспустити прапори на адміністративних будівлях міста.
На завтра ми матимемо дві тисячі свічок, котрі розкладемо в композицію.
А тим часом, коли у церквах правитимуть за упокій жертв Голодомору, Львівська міська рада розпочинає ФОРУМ ОСББ!!!
А тепер про цинізм: на фб міський голова Андрій Садовий виставляє відео – запрошення на акцію «Запали Свічку». Красиві та правильні слова про жалобу і геноцид, але ані слова про форум.!!!!
так і хочеться закричати: А ЧОМУ Ж ВИ НЕ ІНІЦІЮЄТЕ ЖОДНИХ ЗАХОДІВ ДЛЯ ВШАНУВАННЯ? ЧОМУ ВИ НЕ ГОВОРИТЕ ПРО ТІ ЗАХОДИ, ЯКІ ВИ ОРГАНІЗОВУЄТЕ? ЧИ, МОЖЕ, ВИ ВЖЕ РЕЧНИК #ЛОДА?????
Шановні львів’яни та гості міста, попри все хочемо Вас запросити прийти на площу о 15.30 – на молитву.
хто ж не зможе-запаліть #СвічкуПам_яті о 16.00″, – написала Березюк.

2 КОМЕНТАРІ

  1. хочеш почути примітині прострікування – прочитай інформацію від Ольги Березюк. примітивна простакувата мова та абсолютно необтяжене аргументами нецікава висмоктана з пальця тема

    • Нічого дивного,таких журналістів штампує наш львівський університет, їх ні з ким не переплутаєш.

Залишити відповідь