Як Садовий потурає недобросовісним забудовникам

0
1245

Одна із основних проблем міста Львова – це недостатня кількість місць у дошкільних начальних закладах. Постійно чуємо від мера міста та чиновників інформацію про те, що немає коштів, щоб будувати нові садочки. Натомість забудовники намагаються різноманітними способами скасувати пункти у містобудівних умовах та обмеженнях, щоб не будувати загальноосвітні заклади. Про це інформує Укроп Львівщина.

“От і завтра, на черговому засіданні Виконавчого комітету Львівської міської ради буде розглядатись питання «Про скасування наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень на будівництво ТзОВ «Інвестиційна компанія «Орієнтир» дитячого дошкільного навчального закладу в кварталі багатоповерхової житлової забудови «Веселка» на вул. Залізничній, 7 від 20.04.2016 № 80», – зауважує голова фракції УКРОП у Львівській міській раді Ігор Телішевський.

УКРОП Львівщини запрошує всіх небайдужих прийти завтра, 7 березня, на Виконком, о 9:30 (Мала сесійна зала Львівської міської ради)

Leave a Reply