Як руйнується та занепадає “Арена-Львів” (ФОТО)

0
1395

На «Арені Львів» відбулася чергова нарада з приводу майбутнього цього об’єкта за участі держсекретаря Міністерства молоді та спорту Олега Немчінова, заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, представників дирекції «Арени Львів». Про це інформує прес-служба Львівської облради.

Під час наради присутні ознайомились із походженням та обсягами боргів, які утворилися, обговорили можливості здачі в експлуатації 2-ї черги будівництва.

Варто зауважити, що Володимир Гірняк порушив питання якості виконаних робіт та відповідності їх чинним нормам. Арені лише 7 років, проте, якщо негайно не вжити заходів, на переконання заступника голови облради, із часом вона втратить здатність проводити матчі на належному рівні, оскільки подекуди тут вже спостерігається руйнування.

«Сьогодні відбулася вже третя нарада, яка має бути переломною. Від січня, на жаль, тут ситуація не покращилася. По-перше, треба створити робочу групу. По-друге, визначитися з датами введення в експлуатацію 2 черги з фінансуванням того, що залишилося зробити. По-третє, провести фінансовий та будівельний аудит щодо якості виконаних робіт. Далі – налагодити співпрацю з футбольним клубом, бо інакше не буде тут життя. І головне – визначити господаря. Треба цей процес запускати, бо ситуація тільки погіршуватиметься. І часу у нас немає», – прокоментував Володимир Гірняк.

Отож, за результатами наради створять робочу групу, куди увійдуть зокрема представники профільного Міністерства та обласної ради.

На своїй сторінці у Фейсбуці Гірняк додає, що “маємо відразу дві слабких ланки у питанні майбутнього цього об’єкта: борги і не здана в експлуатацію 2-га черга будівництва. Звідси – неможливість ефективно використовувати Арену”.

“Відсутність постійного клубу також суттєво впливає в мінус, тому слід негайно налагоджувати співпрацю у цьому напрямку”, – йдеться у повідомленні.

Гірняк також відзначає, що на “Арена-Львів” уже помітні руйнування.

“Ще одне – стадіон новий, а вже помітні сліди руйнування та занепаду, тому є велике питання до якості виконаних робіт і тут необхідний відповідний аудит. Я нагадаю, що сюди було вкладено дуже велику суму. Оскільки часу у нас небагато, було вирішено у стислі терміни створити робочу групу, яка знайде вихід Арени із боргової ями та механізм здачі в експлуатацію 2-ї черги. На часі також – проведення відповідної фінансово-будівельної перевірки, яка дасть нам актуальні дані, що потрібно зробити і скільки вкласти, аби Арена Львів, нарешті, запрацювала на повну потужність і стала приносити доходи”, – написав Гірняк.

Залишити відповідь