Як розвивається аеропорт “Львів” (ВІДЕО)

2
1162

Аеропорт “Львів” упевнено підтверджує місію міжнародного авіа хабу для західної України і решти світу. Про це пише Міст-медіа.

Cьогодні з Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького можна вилетіти у 46 напрямках, відтак це створює неабияку зручність як для подорожуючих мешканців західної України – так і для іноземців, що бажають комфортно і швидко потрапити до Львова.

Сполучення на цих маршрутах забезпечують понад 20-ть авіакомпаній, які виконують регулярні та чартерні рейси. Така очікувана співпраця із лоукостерами відкрила для українців доступ до помірних цін на авіаперельоти, що дозволило зафіксувати небачений досі приріст пасажиропотоку на 48% за 2018 рік.

Великою популярністю серед подорожуючих користуються бюджетні рейси до Великобританії, Німеччини, Польщі, Литви, Угорщини. Карта маршрутів зі Львова дає можливість спланувати відпочинок в іспанських містах – Барселоні та Мадриді, відвідати столицю Італії – Рим, столицю моди – Мілан, найбільше місто південної Італії – Неаполь, одне з найкрасивіших міст світу – столицю Азербайджану Баку тощо.

Серед поточних планів – прямі рейси до Данії та Латвії. У співпраці з ірландським лоукостером – Ryanair – для галичан відкрите пряме сполучення із польськими аеропортами Кракова та Модліна – звідти в свою чергу можна спланувати подальші подорожі в інші країни. У 2018 році авіакомпанія Wizz Air відкрила рейси у Гданськ, Катовіце, Лондон (Лутон), Вільнюс, Братиславу та Франкфурт (Хан).

Загалом авіакомпанія здійснює рейси на дев’яти напрямках з аеропорту Львів Щогодини Львівський аеропорт може надавати послуги міжнародного рівня двом тисячам пасажирів, то ж у 2019 ому слід чекати нових рейсів, збільшення пасажиропотоку та розвиток додаткових сервісів.


2 КОМЕНТАРІ

  1. Декілька разів на адресу адміністрації було надіслано резюме з проханням про працевлаштування, а ви досі (іншого враження й не складається) торгуєте посадами. Може, купіть квиток- й мастіть пліз наффіг?!

  2. Чесним людям не потрібне ваше фальшиволике “очікування модерації: хочете зробити щось добре для україни- “йдіть і повішайтеся” (кінець цитати)!

Leave a Reply