Як повернути Донбас, – у Львові екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін проведе тематичну зустріч

0
1017

У п’ятницю, 28 лютого, у Палаці культури ім. Гната Хоткевича відбудеться зустріч із ексміністром закордонних справ України Павлом Клімкіним на тему «Повернення та реінтеграція Донбасу».

Тематичну зустріч для львів’ян організовує ГО «Громадянське суспільство і влада» у рамках свого проєкту «Кадровий резерв України» у Львівській області.

«Щоб будувати майбутнє, маємо навчитися прогнозувати і передбачати, достеменно знати, яким резервом можемо вирішувати ту чи іншу проблему. Повернення Донбасу та його реінтеграція, протидія російській агресії – не виняток. Це найгостріші питання сьогодення, відповіді на які чекають усі українців. Павло Клімкін – експерт із міжнародної політики, людина, яка знає всю внутрішню кухню дипломатії, переговорних процесів. Ця зустріч – можливість для львів’ян більше зрозуміти нинішні процеси, а відтак і визначити свою роль і місію в них», – говорить керівник ГО «Громадянське суспільство і влада» Віталій Свінціцький.

Павло Клімкінкерівник програми європейських, регіональних та російських досліджень UIF. Пройшов усі щаблі дипломатичної роботи. Працював у посольствах України у Великобританії та Німеччині, в тому числі Послом України у Німеччині.

Майже 20 років опікувався різними аспектами євроінтеграції, включаючи керівництво делегаціями України на переговорах щодо Угоди про асоціацію та безвізовий режим між Україною та ЄС.

З червня 2014-ого по серпень 2019 року був міністром закордонних справ України. Серед пріоритетів його роботи: протидія російській агресії, створення і підтримання міжнародної коаліції на підтримку України, європейська інтеграція, захист українських громадян за кордоном та відкриття для них кордонів шляхом розширення можливостей для безвізового пересування були ключовими пріоритетами.

28 лютого, 18:00, Міський палац культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1)

З питань запрошень, квитків та акредитації телефонуйте 063 786 24 12 (Катерина Дзюбіна).

Leave a Reply