Як пікетували у Новому Роздолі

0
1318
Акція у Новому Роздолі. Фото ААкція у Новому Роздолі. Фото Анатолій Шалаєвнатолій Шалаєв
Акція у Новому Роздолі. Фото Анатолій Шалаєв

Мешканці Нового Роздолу заявили про ініціативу проведення позачергової сесії Львівської обласної ради щодо відсутності опалення у Новому Роздолі та Новояворівську.

Про це у Фейсбуці повідомляє громадський активіст Анатолій Шалаєв.

Як йдеться у повідомленні, від керівництва ТзОВ «Енергія-Новий Розділ», ПП «Гарант Енерго М» вимагають негайно розпочати роботи з пуску теплоносія в систему, не чинити перешкод працівникам, не погрожувати їм та належним чином, відповідно чинного трудового законодавства, працевлаштувати та відповідно матеріально заохучувати фахівців до виконання своєї роботи, не залежно від місця працевлаштування.

“Від Львівської обласної державної адміністрації, обласної ради ініціювати діалог між різними сторонами конфлікту, бути арбітром у перемовинах між ними, скликати позачергову сесію Львівської обласної ради на якій розглянути питання, що склалось з теплопостачанням в м.Новий Розділ та Новояворівськ на Львівщині, підготувати відповідні звернення до компетентних органів. У разі ігнорування наших вимог залишаємо за собою право на акції громадської непокори, відповідно до чинного законодавства!”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь