Як перевізники обдурюють мешканців Львова

0
1273

Міністерство інфраструктури України не скасовувало книги обліку розрахункових операцій, тоді як голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка заявляв протилежне.

Про це йдеться у відповіді на запит від Міністерства інфраструктури України для ІА ZIK.

Раніше, 14 листопада, на прес-конференції щодо вимірювання пасажирообігу в маршрутках Львова Іван Велійка заявив, що «…в основному водії так само не дотримуються усіх нормативів, які їм прописані. Перш за все, це стосується видачі квитків у транспорті. Звісно, видача квитків є обов’язково, і ми всі забезпечені квитковим продуктом. Зрозуміло, що їх видають для забезпечення нормального обліку. Але є парадокс: Міністерство інфраструктури України приймає наказ, за яким скасовує книги обліку розрахункових операцій. Відповідно, квиток неможливо облікувати, бо книги скасовані, і нема, де відмічати».

Водночас, як йдеться у відповіді міністерства, у 2006 році справді було скасовано Інструкцію про порядок обліку бланків квитків на проїзд автомобільним транспортом та готівки, отриманої від перевезень пасажирів і багажу.

Натомість взамін затвердили Типові форми квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування.

«На сьогодні порядок обліку бланків квитків на проїзд автомобільним транспортом та готівки, отриманої від перевезення і багажу визначається наказом Міністерства доходів і зборів України №417, яким затверджено нормативно-правові акти щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», – йдеться у відповіді на запит.

Крім того, у Наказі №417 затвердили порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій.

Додамо, як заявляв пан Велійка на прес-конференції щодо пасажирообігу приватні перевізники Львова підтримують ініціативу виміряти пасажиропотік у міському транспорті, що вирішить питання обліку пасажирів, одиниць транспорту та низку інших проблем.

Однак, за словами учасників прес-конференції, міська влада вважає таку ініціативу дорогою.

Залишити відповідь