Як партія Вакарчука використовує дітей перед виборами на Львівщині (ФОТО)

0
971
Діти роздають газети партії Голос. Фото Роман Онишкевич
Діти роздають газети партії Голос. Фото Роман Онишкевич

Партія “Голос” залучає дітей до агітації.

Про це повідомляють у соціальних мережах.

“29 червня. ЛЬВІВ. СИХІВ. Рік тому, коли в контексті президентських виборів з’явився дискурс Вакарчук-Зеленський, не віруючи в перемогу жодного з них, я все ж таки був за Вакарчука. Три місяці тому я зрозумів, що Вакарчук – порожнє місце: чоловік мовчав, коли від нього чекали слова. Гарний співак і нині не заговорив, бо те, що він несе – мовою назвати важко. Хлопчик, який звик до овацій банально виявився не готовим тримати удар і абсолютно недалеким у суспільно-політичних питаннях.
Бавиться в морального авторитета, очевидно, уявляючи себе щонайменше Главою Церкви чи в’язнем сумління. Але якого дідька, питається, той сраний «моральний авторитет» не заборонить своїм піпам по Сихову ганяти дітей на роздачу агітації.
Агов, пане Славку- надьога нації? Слабо дітей у гуртки скерувати, чи на канікули вишколи організувати? Нє? Нє то нє. Хай ліпше листівки Вакарчука роздають. Канікули так канікули. Діти так діти. Звєзда так звєзда. Піпа так Піпа. Не соромно?”, – пише журналіст Роман Онишкевич.

Схожий випадок зафіксували і у області.

“Перед церквою у с. Кам’янобрід агітацію партії Голос роздає хлопчина років 14-15. А що нам каже закон)?”, – пише Євген Рибчинський.

Залишити відповідь