Як облрада “рятуватиме” “Арену-Львів”

0
1461

Львівська область може втратити стадіон «Арена Львів», бо нині Міністерство спорту не має коштів на його утримання, а в області можна знайти потрібну суму. Про це заявив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час ефіру на одному з телеканалів, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Ми нещодавно знайшли 100 млн грн додатково до бюджету розвитку. В результаті кропіткої роботи впродовж півроку знайшли цю суму. Дуже детально зараз аналізуємо видатки: перед тим як голосувати, мусимо проаналізувати, на чому стоїмо. Безумовно, у нас рука здригнеться, коли прийматимемо рішення по «Арені», адже треба вішати всі борги на обласний бюджет. Однак я вважаю, що для того, щоб арену не закинути в цілому, щоб знайшлися гроші на її утримання, якщо їх у держави немає, якщо матимемо гарантії про погашення попередніх боргів, то, можливо, можемо спробувати», – сказав голова обласної ради.

Він наголосив, що обласна рада «не горить бажанням повісити собі на шию чималі борги, які є за «Ареною Львів», однак не може дозволити, щоб цей комплекс занепадав.

На зауваження про те, що обласна рада чималі кошти виділяє, до прикладу, на виплати працівникам обласної адміністрації, Олександр Ганущин сказав: «Якщо на вагу питання: врятувати «Арену» чи фінансувати премії, то думаю, депутатський корпус може вибрати порятунок «Арени».

Залишити відповідь