Як не пропустити сповіщення про повітряну тривогу, якщо тривалий час нема електроенергії

0
213
У Новояворівській громаді вимикатимуть світло без попередження

Через те, що poсійські окупанти системно атакують енергооб’єкти України, можливі перебої в роботі системи оповіщення. Це пов’язано з тим, що електромеханічні сирени старого зразка потребують напруги 380В, відтак за відсутності електроживлення вони не працюють.

Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише Кулемет.

Щоб вирішити цю проблему, обладнання системи оповіщення забезпечуємо живленням від генераторів, додаткових акумуляторів. Також залучаємо мобільні системи оповіщення, які встановлюємо на автомобілях. Але, щоб повністю покрити потребу області, потрібен час.

Важливо також розуміти, що за допомогою альтернативних джерел живлення електросирени зможуть працювати протягом 24 годин.

Якщо станеться так, що живлення не буде довше, окрім сирен на вулиці, про повітряну тривогу чи її відбій на Львівщині повідомлять:

– «УА: Українське радіо. Львів», Радіо «Львівська хвиля» та «Радіо Перше». Тому рекомендую придбати радіоприймач ФМ-діапазону з комплектом додаткового живлення (батарейки, акумулятори тощо).

– Офіційний телеграм-канал Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА – «Оповіщення ЦЗ»: https://t.me/dczloda

– Я – на своїх офіційних сторінках у фейсбуці, телеграмі, інстаграмі та твіттері.

Залишити відповідь