Як на Львівщині уже розпочались місцеві вибори

0
249
У Мостиськах перекривають дорогу. Фото Варта-1
У Мостиськах перекривають дорогу. Фото Варта-1

Мітингувальники на трасі “Львів – Шегині” заробляють політичні бали на наступні мерські вибори… Про це у Фейсбуці пише “Інфраструктурна Львівщина”.

Уже другий день на Львівщині триває акція протесту місцевих мешканців, які вимагають відремонтувати бічну вулицю Ярослава Мудрого у Мостиськах. Для більшого ефекту перекрили вони рух трасою “Львів – Шегині”, яка веде до міжнародного пункту пропуску із Польщею.

Як стало відомо, влада уже давно обіцяла відремонтувати вулицю Ярослава Мудрого, тож сенсу перекривати дорогу не було. Голова РДА оперативно, ще учора, вкотре доніс інформацію до пікетувальників про те, що дорожнє покриття на вулиці Ярослава Мудрого таки буде відремонтоване.

Проте, схоже, організаторів акції протесту цікавить не відремонтована дорога, а політичні бали на наступні місцеві вибори.

Підбурює людей на блокування дороги представник Української Галицької партії Юрій Дьолог, який уже бачить себе мером міста Мостиська.

Щоб “засвітитись” серед місцевих мешканців, він уже другу добу робить заручниками тисячі осіб, які їдуть на міжнародний пункт пропуску, мають квитки на літаки, зустрічі за кордоном тощо. Чи понесуть організатори цієї акції покарання за незручності для цих людей? Питання – до правоохоронних органів.

Також оцінку подіям дав політичний експерт Віктор Біщук.

“Типова, на жаль, історія: Мешканці (мабуть, обґрунтовано ) вимагають ремонту дороги, але перекривають чомусь зовсім іншу трасу, створюючи незручності водіям, які не мають жоднісінького стосунку ані до доріг ані до їх ремонтів… Їм кажуть: ок, дорогу відремонтуємо, гроші виділимо, документи уже підписані. Натомість у відповідь – ми вам не віримо, і дорогу все одно перекриємо (читай між рядками- що б ви не робили).
Найсумніше, якщо пізніше виявиться, що ті,хто зараз організовують цей процес, (так- раптом, несподівано ) виявляться кандидатами до місцевих рад…Було ж уже так і не раз…
Коли там вибори до Мостиської міської ради?”, – написав Віктор Біщук.

Leave a Reply