Як митники обмежили надмірний апетит львів’янина

0
543
Як митники обмежили надмірний апетит львів’янина
Як митники обмежили надмірний апетит львів’янина

Громадянин України 1991 р.н., повертався з Республіки Польщі в Україну через пункт пропуску “Шегині – Медика” автомобілем “Nissan Primastar”. Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю “зелений коридор”. Про це інформує ДФС Львівщини.

Під час митного оформлення у митників виникла підозра щодо наявності у вказаному автомобілі товарів, які належать до категорії, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

У зв’язку з цим автомобіль було скеровано в місце поглибленого огляду транспортних засобів.

Там в багажному відділенні автомобіля серед особистих речей було виявлено курячі сосиски в кілограмових герметичних упаковках загальною вагою 680 кг. Громадянин повідомив, що придбав сосиски в Республіці Польщі для власних потреб.

На такий товар згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 434 від 21 травня 2012 року “Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територiю України харчових продуктiв для власного споживання” та ст. 378 Митного кодексу України встановлено обмеження щодо ввезення громадянами на митну територію України.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ст. 471 Митного кодексу України.

Предмети порушення митних правил вилучено та передано на склад митниці. Справу скерують до суду.


Leave a Reply