Як львів’яни пікетували мерію через здорожчання проїзду в маршрутках (ВІДЕО)

0
974

Сьогодні, 2 лютого, під стінами львівської ратуші зібрались активісти, аби висловити свою незгоду з підняттям цін на проїзд у маршрутках міста з 5 гривень до 7. Про це пише Четверта студія.

Активісти прийшли на пікет з красномовними плакатами та висунули міській владі ряд вимог, серед яких: переукласти всі договори з перевізниками за принципом: якість-ціна; створити комісію з перевірки кожного транспортного засобу на безпечність і придатність до перевезення людей; вилучити повністю обіг готівки в автобусах; обґрунтувати тариф та аудит за участі контролерів; організувати повторні громадські слухання з попереднім висвітленням про їх значення в ЗМІ, з відтермінуванням мінімум 14 днів від початку їх висвітлення в ЗМІ до дати проведення; розробити, включити в договори та довести до відома громади перелік штрафів за порушення перевізником умов перевезення.

Нагадаємо, що здорожчання проїзду у маршрутках Львова відбулось від вчора, 1 лютого. Тепер за проїзд у маршрутках доведеться викласти 7 гривень.

Додамо, що пенсіонери їздять безкоштовно.

Leave a Reply