Як львів’янки дбають за фігуру: 45 днів схуднення

0
2933

Львів’янка Юлія Ненчук вчить українок худнути не лише ефективно, а й без шкоди для здоров’я

Фахівці переконують, схуднення починається не з дієти чи з тренажерного залу, а з голови. А точніше – з думок і психологічних установок. Непідготовлена підсвідомість розцінює кожен втрачений кілограм як загрозу виживанню. Тому боротьба за струнке тіло часто зводиться до боротьби з собою, а тяжко-важко втрачені кілограми повертаються з лишком.  Як не набрати вагу взимку та тримати тіло в тонусі протягом усього року розповідає професійний реабілітолог, тренер з фітнесу та автор курсу «45 днів схуднення» Юлія Ненчук.

-Ваш революційний курс схуднення вже активно обговорюють у соцмережах. Невже можна дійсно схуднути через інтернет?

Моя програма називається – «45 днів схуднення», над її  вдосконаленням я активно працювала не один місяць. Це нова подача унікальної та дієвої методики – відеолекції щодня, нові відео тренувань і школи догляду за тілом, ще більше підтримки і зворотнього зв’язку від мене. Протягом 45 днів наполегливо буду вести дівчат до наступних результатів —схуднути назавжди на 5-10 кг та покращити свій стан здоров’я, розвинути звичку правильно харчуватись і вести здоровий спосіб життя, набути впевненості в собі і, нарешті, полюбити своє тіло. Чергова група для схуднення стартує вже 10 грудня. Більше порад та інформації на сайті (https://nenchuk.com)

– Дайте кілька фахових порад нашим читачам, як не набрати взимку зайвих кг?

Якщо Ви любите біг, то взимку, особливо, коли морозно це найкращий час для укріплення свого здоров’я, адже при мінусовій температурі гинуть усі бактерії та мікроби і Ви наповнюєте свої легені та кожну клітинку свого тіла кришталево чистим киснем. Худнучи взимку Ви позбавляєтесь від потреби це робити після свят, коли здоров’я вже підірване безкінечними застіллями та нездоровою їжею. До 8 березня Ви будете в прекрасній формі, а до пляжного сезону – богинею! Холодна пора року як правило складає на нашу психіку депресивний вплив, щоб цього не допустити, варто лиш трошки більше дбати про своє тіло за допомогою здорового харчування, фізичних вправ та приємного догляду за тілом, і тоді хандра Вас точно обмине стороною. Взимку є безліч корисних сезонних овочів та фруктів, які чудово зберігають і дарують нам свої вітаміни.

-Чи вистачить для схуднення лише правильного харчування?

Якщо людину порівняти з будинком, то харчування – це кухня в ньому, тренування – це його зовнішній вигляд, догляд за тілом – це ванна, емоції – наша турбота про будинок, а мотивація – комунікації для комфортного життя (газ, вода, світло). Погодьтесь, що жити набагато приємніше в будинку де гарно зроблений і фасад, і всередині гарний ремонт, і де проведені всі комунікації. Те саме стосується нашого тіла. Для того аби воно було здоровим і гармонійно розвиненим, потрібно слідкувати як за його зовнішнім, так і внутрішнім станом, а також за своїми думками і емоціями. Схуднення без фізичної активності і тренувань призводить до зменшення не лише жирової, але і м’язової тканини, і як результат – неестетичний зовнішній вигляд.

– Зараз усі навколо  “проповідують” правильне харчування. Як не нашкодити собі псевдоправильним харчуванням?

– Візьміть їжу в союзники. Виробіть в собі корисну звичку харчуватися правильно, з користю для тіла. Навчіться готувати смачно прості продукти, подавайте їх красиво сервірованими.
Не їжте на бігу, і зовсім скоро ви полюбите те, що їсте, а їжа буде наповнювати вас енергією і не перетвориться в вашому тілі в зайві кілограми. Тільки люди з правильним ставленням до їжі, які не сприймають повноту шлунка за ситість, бажання з’їсти все і відразу за голод, рідко переїдають і здатні утримувати ідеальну вагу без особливих зусиль.

– Чи можна схуднути за тиждень?

 – Зайві кілограми набираються не за один день. Відповідно і скидатися вони будуть також не за один день. Це необхідно прийняти як фізіологічну дань. Повільне схуднення – найправильніше схуднення. Все, що обіцяють нам з екранів телевізорів і зі сторінок глянцевих журналів тітки і дядьки з красивими підтягнутими тілами – це маркетинг для ледачих, а не здорове схуднення.

-З чого почати схудненння, щоб побачити результат вже за кілька тижнів?

Фактично читаючи моє інтерв’ю Ви вже готові розпочати нове життя, сповнене радості, любові і турботи по відношенню до себе, все, що Вам потрібно, зберегти ці рекомендації і почати діяти! Прямо зараз! Почніть з найменшого: день за днем замінюйте шкідливі продукти на корисні, нехай на початку у Вашому раціоні буде 3 з 5 страв корисними для вашого організму і здоров’я, і поступово витісняйте шкідливі продукти. Почніть щоранку робити зарядку (руханку) і Ваше тіло Вам буде за це вдячне!

-Яку роль відіграє мотивація у схудненні ?

Мотивація не дасть вам звернути з півшляху, а навпаки, – допоможе довести справу до кінця. Мотивація – це паливо на шляху до ваших цілей, і його потрібно періодично доливати. Знайдіть правильне оточення і/або напарника. Спільні цілі додають сил. Кожна з нас – продукт середовища. А оточення – це найголовніша біль при зміні переконань, звичок і відмові від будь-якої залежності. Воно завжди буде чинити опір вашим змінам, поки ви не доведете на особистому прикладі, що зробили правильний вибір. Тому дуже важливо оточити себе правильним колом спілкування, де ви зможете знайти розуміння і підтримку.

Схуднення вирішує всі проблеми: здоров`я, особисте життя, кар’єрне?

Думаю Ви зі мною погодитесь, що схуднення і взагалі здорове харчування – це не лише заради бажаної цифри на вазі, а в першу чергу для покращення самопочуття, гарного вигляду і молодості, відчуття впевненості у собі і самосприйняття, легкості у тілі та думках, захоплюючих поглядів на собі, сексуальності, енергійності і звичайного жіночого щастя, такого як наприклад покупки одягу, який сподобався, а не такого щоб сховати в ньому ненависне тіло, нижньої білизни, яке підкреслить ваше бездоганне тіло. Це значно більше, ніж поділка на вазі та сантиметрі, ми ж не худнемо заради того, щоб схуднути?

Дар’я БАВЗАЛУК

Фото з архіву героїні

Leave a Reply