Як Львів виступив проти капітуляції (ВІДЕО)

0
1845

Напередодні зустрічі у нормандському форматі, у Києві та Львові відбулись масштабні мітинги проти капітуляції України

Про це пишуть журналісти 4studio.

Понад тисячу львів’ян прийшли сьогодні, 8 грудня, аби висловити свою громадянську позицію та затсерегти президента Зеленського не йти на жодні поступки ворогу.

Акція пройшла без жодної політичної агітації, хоча зі сцени окрім активістів та молоді, виступали й представники політичних сил, але всі вони закликали до одного меседжу: українці мають бути єдині й боронити свою землю та національні інтереси.

Активісти акцентували свою увагу на тому, що Україна – це унітарна держава, а отже, у всіх нас рівні права й про жодні особливі статуси для певних територій та пенсії сепаратистам мови йти не може.

“Сьогодні нас вже не мало, а якщо буде треба, нас буде у рази більше! Ми вже не раз доводили, що свідомих українців у нас більшість і ми вміємо об’єднуватись. Якщо хтось ще вагається, не вагайтесь, ми не можемо допустити капітуляції, а поступки на умовах ворога – це і є капітуляція”, – лунало нині зі сцени.

На завершення віче активісти “Народної дії” представили публіці перформанс, де акцентували увагу на найбільш кривавих сторінках історії України та її “братніх” стосунках із Росією.


Leave a Reply