Як Львів провалив осінній призов на строкову службу

0
332

Місто Львів провалило осінній призов на військово-строкову службу. Про під час брифінгу розповів Львівський обласний військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко.

За його словами, місто мало б дати близько 200 чоловік, а дали приблизно 100 призовників.

«Область виконала призов, а саме місто Львів, на яке припадає найбільший ресурс, на жаль, дало дуже мало», – сказав Тіщенко.

Як зазначила заступниця керівника апарату Львівської ОДА Оксана Томашук, порівняно з іншими містами обласного значення Львів виглядає найгірше.

«По області відсоток значно кращий, громадяни свідоміші і, відповідно, активніше працюють органи влади щодо оповіщення, призову та доставки призовників. У Львові є проблема зі свідомістю самих призовників і з роботою органів місцевого самоврядування», – сказала вона.

Нагадаємо, Львівська область з основним плановим завданням у 635 чоловік впоралася. Команди укомплектовані і крайня команда завтра буде відправлена до війська, де вони приїдуть у свої частини та почнуть проходження військової служби.

Львівська область впоралася із завданнями осіннього призову громадян на військову службу. Львівщина показала результат один із найкращих в Україні. Планове завдання для Львівщини перевищує навіть планове завдання для Києва.

«Львівська область з основним плановим завданням у 635 чоловік впоралася. Команди укомплектовані і крайня команда завтра буде відправлена до війська, де вони приїдуть у свої частини та почнуть проходження військової служби. На область дали додаткове завдання в розмірі 110 чоловік. Половина наряду вже є, до 27 листопада будуть усі команди укомплектовані», – заявив Олександр Тіщенко, пише Галінфо.

Залишити відповідь