Як колишні прибічники Януковича перебігають до Тимошенко

0
4475

Політика – це бруд, але про неї необхідно говорити. Ні для кого не таємниця, що колишні друзі Януковича перебігають в ряди так званих “демократичних сил”, які в погоні за владою розпочали повномасштабні інформаційні війни з дискредитації один одного.

Про це пише Джон Світер на сайті enigma.ua

Однак, метою цієї статті є оприлюднення деяких фактів з життя прибічників регіоналів, які перефарбовуються з приходом нової влади і намагаються залишитись при своєму кориті.

Отож, мова сьогодні піде про Михайла Цимбалюка – очільника Львівської обласної організації ВО “Батьківщина”, який нібито є ідейним прихильником ЮВТ.

“Пан Михайло – людина дуже непростої долі, адже в свій час був ДАІшником і міліціонером, а також екс-членом партій СДПУ(о) Медведчука та партії Регіаналів Януковича”, – йдеться у тексті.

Відзначається також, що Цимбалюк – заслужений юрист України, однак мало хто знає, що Михайло також за освітою фізрук.

Автор наголошує, що Цимбалюк вважався близьким до Петра Димінського. Це знайшло підтвердження у виборі першого заступника – колишнього керуючого справами Львівської облради, а на той час уже довгорічного пенсіонера Богдана Петрушака – давнього товариша галицького олігарха.

“Усю господарську активність спрямував на завершення підготовки у Львові та області до Євро-2012. Садовий на той момент начудив вже стільки, що справу мусив узяти в свої чіпкі донецькі руки Борис Колесніков. Найголовніший об’єкт – стадіон «Арена Львів» – здали в експлуатацію в акурат напередодні закінчення строку губернаторства.

Ще одне джерело легких грошей Цимбалюк знайшов на будівництві автошляхів. У 2011 році з держбюджету на ці цілі було виділено 140,5 млн грн. А це 17 з половиною мільйонів доларів по тодішньому курсі. І де ж ті дороги? Риторичне запитання…”, – йдеться у матеріалі.

Автор наголошує, що Тимошенко підібрала на смітнику політики достойного кадра.

“Цимбалюк своїми діями розвалив місцевий осередок партії і поставив на ключові посади своїх людей. Тих самих людей, які допомагали Януковичу прийти і втриматися на посаді. Тепер ці люди хочуть стати нашим майбутнім. Надіюсь, що мої слова змусять людей задуматись чи варто реанімувати регіоналів в новій історії України”, – йдеться у матеріалі.

Залишити відповідь