Як депутатів Львівської міськради не впускали на АТП Садового (ВІДЕО)

0
1208
Андрій Садовий. Колаж Ігоря Стукальця

Під час візиту депутатів Львівської міськради від УКРОПу Ігоря Зінкевича, Любомира Босаневича та Ігоря Телішевського на комунальне АТП-1 сталась сутичка із охоронцями підприємства. Про це інформує Укроп Львівщина.

Група депутатів вирішила перевірити інформацію про те, що зарплату водіям АТП-1 дають лише після того, як вони виконають план та виплатять борги.

«Працівники просили небайдужих їх підтримати і прийти на збори з керівництвом. Я спільно з колегами приїхали на АТП-1 на вул. Авіаційній 1, але охоронці підприємства відмовились їх пропустити. Коли ж ми все ж спробували силою прорватись через прохідну, відбулася сутичка” , – розповів депутат Ігор Зінкевич.

Депутати вимагали не перешкоджати їхній діяльності. Врешті охорона пропустила депутатів, представників Громадської ради при управлінні транспорту ЛМР та журналістів на територію підприємства.

Депутати долучилися до наради за участі директора Ореста Хамули та близько 50 водіїв. “Під час наради водії вимагали пришвидшити запровадження е-квитка у комунальних автобусах, щоб не мати справи із готівкою. Водії просили на час поки е-квиток ще не діє, запровадити в комунальних автобусах таку ж систему обілечування, як в електротранспорті, обладнавши машини компостерами. Також просили вирішити питання із пільговиками”, – зазначив Ігор Зінкевич.

Депутати-укропівці спільно з колегами з інших фракцій будуть звертатися до керівництва АТП-1 та міської влади для врегулювання конфлікту на підприємстві.


Leave a Reply