Як 1 січня телепортуватись зі Львова у джунглі

0
1700

Тропічний новий рік у Львові: пригодницьке кіно «Джуманджі: Поклик джунглів» телепортує львів’ян у гаряче літо

Де у Львові поринути у літню спеку, ховаючись від передноворічних дощів? Звісно, у кіно – телепортуватися разом з героями саги «Джуманджі: Поклик джунглів» у справжній тропічний Новий рік!

У першій частині «Джуманджі» фільму глядачі дізналися про існування таємничої настільної гри, яка переносить людей в інший світ, населений дикими тваринами і дивними істотами. У другій частині «Джуманджі: Поклик джунглів» головні герої потрапляють у тропіки, де на них чекають справжні пригоди.

Цього разу у вир боротьби з поганцями за магічний камінь потрапляють однокласники. Качок, ботан, блондинка-зірка Інстаграма і сіра мишка – такі типажі, здається, є в кожній львівській школі. Іноді вони за дивним збігом обставин стають друзями і вплутуються в неприємності. Таємне стає явним, і ось у фільмі Спенсер (Алекс Вулф), Фрідж (Сер’Даріус Блейн), Бетані (Медісон Ісмаїл) і Марта (Морган Тернер) залишені після уроків витягувати скрепки з журналів – у вигляді повинності за неуспішність.

Під час набридливої «виховної роботи» вони знаходять стару приставку, до якої є єдиний картридж – гра під назвою «Джуманджі». Що було далі – дивіться на великому екрані.

Фільм дуже теплий, яскравий і вельми цікавий, адже старого доброго пригодницького кіно в жанрі експедиції в сучасному Голлівуді знімається замало. Хоча жанр нітрохи не застарів, про що доводять касові збори в США. А головний герой картини качок-Спенсер нагадує старих добрих Шварца або Дольфа Лундгрена – якщо ви звісно пам’ятаєте, хто це такі.

Наталя Маріневська, спеціально для ІВ Кулемет

Залишити відповідь