“Я вам клянуся, що приведу сюди пару тисяч інвалідів і ми будемо пікетувати, якщо не повернете програму “Подаруй надію”, – Потимко про реформу ТРК “Львів”

0
1295

Під час публічного обговорення “Реформування ТРК Львів” керівник української спілки інвалідів Оксана Потимко заявила, що якщо на львівському телебаченні не буде виходити соціально важлива програма “Подаруй надію” вона організує пікет людей з інвалідністю під стінами регіональної студії.

“Я вам клянуся, що приведу сюди пару тисяч інвалідів і ми будемо вас бастувати, якщо не повернете програму “Подаруй надію”.

Оксана Потимко наголосила: “Львів робив унікальні речі для людей з інвалідністю. На Львівському телебаченні була передача про людей з інвалідністю, вона називалась “Подаруй надію”. Я в шоці, тому що з 1 січня цю передачу не бачу, а ця передача була супер якісна. Вона не показувала інвалідів нещасних, яким хочеться поспівчувати. Вона показувала людей, якими потрібно захоплюватися. І ми прийшли сюди відстояти цю передачу. Якщо ви суспільне телебачення, хто вам дав право, не спитавши в нас, тупо закрити цю програму.

Leave a Reply