Я прийшов в політику робити добрі справи, – Дубневич

0
1385
Ярослав Дубневич показав сценарії замовних проти нього сюжетів
Ярослав Дубневич показав сценарії замовних проти нього сюжетів

Я сприйняв ситуацію, коли Верховна Рада на підставі абсолютно невмотивованого та надуманого подання надала згоду на притягнення мене до кримінальної відповідальності, попри навіть висновки профільного регламентного комітету, який зазначив не тільки про відсутність доказів, а й об’єктивної сторони злочину. Про це у Фейсбуці пише народний депутат України Ярослав Дубневич, інформує Кулемет.

“Я використав останні два місяці для того, щоб ініціювати активне розслідування злочину, в якому мене підозрюють, подавши числені клопотання, жодне з яких не було задоволено НАБУ”, – відзначає нардеп.

“Я прийшов в політику робити добрі справи, нехай не для всіх і кожного, але хоча б для тих людей, які мені довірились і вже втретє обрали своїм представником у Верховну Раду. І я дякую їм за цю довіру, попри ті звинувачення нібито в корупції, які супроводжують мою політичну діяльність останні три роки, демонізуючи мене і як людину, і як політика – представника їх інтересів та прагнень”, – зазначає політик.

Він додав, що сьогоднішнє рішення ВАКС, яким продовжено ще на два місяці дію додаткових обов’язків, крім 90-млн. застави, – на жаль, не свідчить про безсторонність і справедливість суду. Клопотання прокурора необґрунтоване і являє собою шаблонне переписування норм КПК.

“Я вбачаю в цьому лише одну мету: блокувати мою публічну діяльність і життєдіяльність, зробити неможливим мою діяльність як народного депутата.

Так про яку рівність сторін і змагальність процесу може йти мова, коли сьогодні чергове свідчення завзятості і очевидне підігравання слідству?!

Я вірю в правосуддя і обізнаний із нормами статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, яка гарантує кожному право на справедливий і публічний розгляд його справи незалежним і безстороннім судом.

Попри все здаватися не буду!”, – написав Дубневич.

Залишити відповідь