Винниківського озера більше немає

0
2052
На Львівщині для будівництва дитячо-юнацького спортивного табору з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури було спущено воду Винниківського озера. Про це повідомили львівські журналісти у Фейсбуку, пише Форпост.
Зараз територія колишьного озера стала пустирем.

“Винниківське озеро і шукач металу. Кажуть, на 5 років закривають ту всю територію, буде тотальна зміна”, – каже журналістка Галина Терещук.
Художниця та журналістка Ольга Бартиш також висловила здивування та обурення.
“В мене був шок. Реально відкрила рот і мовчки стояла. Коли зайшла за браму і побачила, що на місці нашого місцевого озера просто суха земля, пісок.
Так і простояли з малими на піску, з відерками та остиглою піцою.
Добре, що малі ще нормально не говорять, бо було б як в анекдоті: тато, а де море?
Дізналися, що тут буде мегакрутий спорткомплекс, якісь бази, басейни, які збудує наш місцевий олігарх. Воно може й добре буде, але відверто шкода.
І не стільки , що більше не можна буде “зранку встав, поснідав і на озеро”, а це за 5 хв від дому. Сумніше від того, що ти як і тисячі інших людей – просто пішак на полі , який має підлаштовуватись під забаганки та бажання окремої важливої персони. А як не подобається – “давайдасвіданія”
Відчуття, що права твої мізерні, як ті піщинки на порипаному висушеному дні”, – сказано у дописі.
Нагадаємо, депутати Винниківської міськради погодили будівництво дитячо-юнацького спортивного табору з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури навколо Винниківського озера поблизу Львова. Про це сказано у рішенні Винниківської міськради №1296 від 29 березня 2018 року.Раніше, у листопаді 2017 року, Винниківська міськрада погодила ТОВ «Краківський Ринок» надання в суборенду 17,32 га для обслуговування Винниківського озера та створення відпочинкової бази ТОВ «Академія Футболу». Одноосібним власником та директором цієї компанії є Григорій Козловський

Григорій Козловський очолив рейтинг найбагатших депутатів Львівської міської ради за доходами та грошовими активами, задекларувавши 17 мільйонів гривень готівкою.

 

Leave a Reply