Вимога «нових облич» є не більше, ніж розчарування політиками, які брешуть і крадуть, – Батенко

0
852

Йду на вибори! Від сьогодні вирішую усі необхідні формальності та висуваю свою кандидатуру для обрання до Верховної Ради України від рідного 123 мажоритарного виборчого округу на Львівщині. Про це у Фейсбуці пише народний депутат Тарас Батенко.

Роки роботи з виборцями і заради виборців Львівщини дають підстави сподіватися на розуміння і підтримку галичан, інтереси яких я чесно і принципово відстоював у парламенті.

Хочу власним прикладом довести, що вимога «нових облич» є не більше, ніж розчарування політиками, які брешуть і крадуть. Обличчя може бути і добре знайомим, якщо політик є професіоналом, патріотом і порядною людиною. Якщо політик не втрачає «землі під ногами», як тільки отримав мандат депутата, а продовжує працювати з громадою, якщо політик є людиною слова, а не голослівним маніпулятором.

Разом з мешканцями Нового Роздолу, Миколаєва, Золочівщини та Перемишлянщини, ми прожили чотири роки перемог та змін. Я гордий, що мені пощастило представляти інтереси мудрої, виваженої громади, яка довіряє мені, а я можу покластися на неї. Попереду ще чимало роботи, але разом ми зможемо все! Дякую кожному, працюємо далі!

Залишити відповідь