Виконувач обов’язків голови Львівської облради Юрій Холод отримав повістку

0
633
Виконувач обов’язків голови Львівської облради Юрій Холод отримав повістку

Виконувач обов’язків голови ЛОР Юрій Холод також отримав повістку.

Про це він повідомив на брифінгу, пише Кулемет.

“Сьогодні всім депутатам Львівська обласна рада вручили повістки. І мені також.

Маю зʼявилися у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців завтра, на 9 годину ранку. Звичайно, що буду”, – наголосив Холод.

У Львівській обласній раді є 56 депутатів-чоловіків. Повістки сьогодні отримали 34 з них, семеро присутніх свої картки для голосування мали з собою. Тому не реєструвалися, а відтак не забрали своїх документів від військкоматів.

Ще пʼятеро чоловіків-депутатів сьогодні відсутні, тому їм також не змогли вручити повістку. Проте ТЦК мають всі дані і співпрацюють з облрадою, тому всі запрошення на службу своїх адресатів знайдуть.

“Вручення повісток відбувалося культурно. Ніхто нікого не ловив. Про плани військові повідомили мене завчасу, я попросив працівників апарату виділити їм стіл у холі ради, відтак повістки видавали при реєстрації депутатів, зранку, перед сесією.

Нагадаю, що 13 депутатів Львівської обласної ради служать від початку повномасштабного вторгнення. Широ дякую колегам.

Вважаю, що кожен із нас мав уже давно, як мінімум, зʼявитися у ТЦК та оновити всі свої дані, аби при першій необхідності могти відразу вступити на службу і виконати свій громадянський обовʼязок перед Батьківщиною”, – повідомив Юрій Холод.

Leave a Reply