Виконком Садового затвердив Правила користування міським електричним транспортом у Львові

0
880

Виконавчий комітет затвердив Правила користування міським електричним транспортом у м. Львові, оскільки попередні Правила втратили чинність.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Пропонується затвердити проект рішення «Про затвердження Правил користування міським електричним транспортом у м. Львові». Зазначене рішення розроблене у зв’язку із тим, що попередні Правила, які були затвердженні Міністерством, втратили чинність минулого року. Тому були розроблені нові на підставі закону «Про міський електричний транспорт», «Про місцеве самоврядування». Правила визначають порядок проїзду, оплати, права і обов’язки пасажирів, взаємовідносини перевізника і пасажирів під час надання послуг. Правила наберуть чинності після 30 днів з часу їх опублікування», – доповів Ігор Собенко, заступник начальника управління транспорту ЛМР.

Під час розгляду рішення міський голова Львова знову розповів про космічні плани міста щодо оновлення комунального транспорту і впровадженням електронного квитка.

«Ситуація щодо впровадження електронного квитка дуже позитивна. Там працює комплексна команда. Щоб електронний квиток ввести, треба мати на чому його встановлювати. У нас є автобуси, які мають орендарі. Ці автобуси деколи дешевше коштують, ніж обладнання – валідатори тощо. Програма, яку ми зараз активно розпочинаємо – це купити 150 нових автобусів, 50 тролейбусів і 30 трамваїв, але вони не нові, кращі ніж ті, які у нас є. Це кардинальне оновлення транспорту. Ми маємо вийти на фазу, коли ми почнемо встановлювати електронний квиток. У нас ситуація в електротранспорті така, що до 80% людей їздить безкоштовно. Це не від хорошого життя, а від бідності. Місто стоїть на захисті простих людей, а приватники це правило ігнорують», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.


Leave a Reply