Виконком Садового свідомо погодив незаконне будівництво на вулиці Зеленій

0
1661

Виконавчий комітет ЛМР розглянув скандальне питання щодо видачі незаконних містобудівних умов та обмежень на будівництво житлово-офісного комплексу на вул. Зеленій, 151 фірмою, яка належить представниці політичної партії «Об’єднання Самопоміч» Ірині Камінській.

Про це інформує ГО “Розвиток громади”.

Під час обговорення цього питання юрист Павло Демчук розповів членам виконкому (відео) про наявні у цих «містобудівних» та відповідному детальному плану території численних порушень законодавства, зокрема незаконна зміна зони території з «В-5» (зони підприємств) на «Ж-3» (багатоквартирна житлова забудова). А ще чітко навів аргументи, що у випадку прийняття цього рішення, вони свідомо ухвалять незаконне будівництво на вул. Зеленій, 151. Факти порушення законодавства юрист також, завчасно, озвучив та передав директору юридичного департаменту ЛМР Гелені Пайонкевич.

Також щодо цього питання виступив голова Громадської ради при Управлінні архітектури ЛМР та представник ГО «Розвиток Громади» Роман Дуда. Він наголосив, що напередодні, 1 листопада, громрада прийняла рішення з вимогою не розглядати дане питання виконкомом допоки не буде встановлено чи «містобудівні» та ДПТ у цьому районі не порушують чинне містобудівне законодавство та ДБНи.

Втім тимчасово виконуючий обов’язки голови виконавчого комітету міськради Геннадій Васьків не лише не враховував думки громади Львова, ні порушень містобудівного законодавства, ай навіть не переніс питання для детального доопрацювання, а поставив його на голосування.

“Вочевидь, зважаючи на усвідомлення кожного члена виконкому, що дане будівництво буде незаконне, голосування відбулось хаотично. Спершу головуючий, як знак сигналу, самостійно підняв руку «за», потім по черзі і невпевнено ще 5 членів виконкому і лише один утримався. Результат – свідомо погоджено незаконне будівництво на вул. Зеленій, 151. Браво ручний виконком Садового!”, – йдеться у повідомленні.

Додамо, що тут також присутній конфлікт інтересів. По факту отримуємо погодженні містобудівні умови та обмеження виконкомом, який з більшості складається із представників «Самопомочі» для будівництва фірмі, яка належить представниці «Самопомочі».

Залишити відповідь