Виконком Садового вимагають відправити у відставку

0
858
Виконком Садового вимагають відправити у відставку
Виконком Садового вимагають відправити у відставку

У місті проведуть інсталяцію на тему “політичних повій”

На першу сесію Львівської міської ради у новому політичному сезоні «Народна дія Львів» виходить з антизабудовною акцією. Про це інформують організатори. 

“Ми вимагаємо: мораторій на забудови! В історичному ареалі, зоні ЮНЕСКО і її охоронній зоні. Поки не буде затверджено історико-архітектурний опорний план міста Львова. Ми вимагаємо: оголосити відкритий конкурс на посаду нового головного архітектора міста Львова! Щоб не повторилася ситуація з паном Чаплінським, який по праву ввійде в історію як один з найбільших руйнівників Львова!”, – йдеться у повідомленні. 

“Ми вимагаємо: виконком у відставку! Бо саме виконавчий комітет Львівської міської ради уже давно перетворився на «політичних повій» – працюють в інтересах забудовників, а не громади міста та пачками видають нові дозволи на нове будівництво – без інфраструктури, зневажаючи пам’яткоохоронне законодавство та інтереси мешканців”, – зазначають організатори акції.

Внаслідок нехтування Генпланом і хаотичної забудови у Львові назріває справжній інфраструктурний колапсІснуючі інженерні мережі не витримують навантаження, наявні дороги не справляються, це призводить до заторів і загазованості повітря, а соціальна інфраструктура – відсутня взагалі.

У рамках акції готуємо інсталяцію на тему «політичних повій».

Коли:

четвер, 19 вересня, о 9.30

Де:

Шевченківська районна адміністрація міста Львова, вул. Липинського, 11

Додаткова інформація: 066 1787263, Ірина Юзик

 

Leave a Reply