Виконком Львівської міськради погодив скандальне будівництво кварталу на Щурата

0
886
Андрій Садовий. Фото ілюстративне. Джерело: lenta.ua

Забудовник пішов на чисельні поступки громаді району, підписав меморандум з мешканцями та пообіцяв збудувати комунальний дитячий садок.

Як пише Кулемет, рішення про це було прийняте на засіданні виконавчого комітету Львівської міської раді, повідомляє кореспондент “Еспресо.Захід“.

Члени виконкому проголосували за затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування кооперативом ЖБК “Північна околиця” комплексу багатоквартирних житлових будинків на вулиці Щурата.

Ці будинки мають зводитись з вбудованими комерційними приміщеннями, трансформаторною підстанцією та підземним паркінгом.

Особливо наголошувалось на тому, що забудовник також бере на себе зобов’язання щодо спорудження закладу денного перебування дітей на 1000 кв. м.

Як запевнив у коментарі для “Еспресо.Захід” заступник міського голови Любомир Зубач, цей дитячий садок будується як інвестиційний внесок, і він буде переданий у комунальну власність.

Також члени виконкому вимагали, щоби його зводили у першій черзі будівництва, щоб забезпечити соціальні потреби району.

Окрім цього, наголошувалось, що забудовник має підписати меморандум з громадою, де було б враховано всі проблемні моменти та побажання мешканців.

Представники ЖБК запевнили, що вже підготували і підписали цей документ зі свого боку і готові тепер зробити це публічно з активом громади.

  • Нагадаємо, питання щодо будівництва цього комплексу вже неодноразово виносилось на засідання виконавчого комітету. Але, оскільки це робилося вже після місцевих виборів, коли старий виконком мав сумнівну легітимність приймати перспективні містобудівні рішення, його постійно блокували новообрані депутати.

Leave a Reply