Вихованці НРЦ ім. Святого Миколая опанували професію кондитера

0
1809

Днями у межах соціального проекту Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» – «Зроби крок», дівчатка з навчально-реабілітаційного центру ім. Святого Миколая отримали майстер-клас із кондитерської справи від фіналістки 6 сезону «Мастер шеф» Наталії Петрик. Про це інформує ГО “Розвиток громади”.

Разом із визнаним гуру кулінарії дівчата вчились готувати апетитний десерт -пиріг-запіканку “крамбл”.

Під час випічки та подачі десерту кожна маленька господиня ділилась і власними оригінальними рецептами. Окрім кулінарії пані Наталя приділила кожній дівчинці окрему уваги, аби допомоги у виборі майбутньої професії. А завершилась цікава та повчальна зустріч дегустацією спільної страви.

«Якщо оцінювати цей проект, надзвичайно важко виокремити найцікавіше заняття. Для дітей це можливість класно і весело провести час, а основне – чудове дозвілля. Я розумію той факт, що настрої, бажання та мрії дітей схильні до різких змін.  Але, на мою думку, подібні зустрічі профорієнтаційного напрямку потрібно вводити ще з ранніх років. Оскільки це нагода побачити і відчути те, що плануєш робити в майбутньому. А улюблена робота це завжди позитивний настрій, бажання прокидатись вранці, найкраще лікарство та чергова і тверда галочка, що день пройшов не дарма», – говорить активістка брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» Ліля Гончарук.

Нагадаємо, що умежах проекту «Зроби крок» маленькі брюхівчани, а також вихованці НРЦ ім. Святого Миколая пробують власні сили у різноманітних професіях. За цей час діти опанували вже близько 10 спеціальностей.

Залишити відповідь