Видатки на утримання апарату Львівської облради хочуть збільшити майже у два рази

0
546
Видатки на утримання апарату Львівської облради хочуть збільшити майже у два рази

Видатки на утримання апарату Львівської облради хочуть збільшити майже у два рази.

Про це у Фейсбуці повідомив екс-голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, пише Кулемет.

“Метаморфоза чи щось інше? Пост про те, що коїться з проектами рішень на сайті Львівської обласної ради. 14 грудня 2021 року на сайті Львівська обласна рада з‘явився проект рішення “Про кошторис видатків на утримання обласної ради та її виконавчого апарату на 2022 рік».

У проекті рішення був відсутній додаток з таблицею і сумами на утримання ради, то ж здалося – недогляд. Був. Ось цей проект рішення. Здавалося б, хтось мав би отримати «по шапці» за те, що цей проект рішення не з‘явився одразу з обласним бюджетом і не «ліг» в порядок денний”, – пише Ганущин.

Він нагадує, що Львівщину вже давно не впізнати, то ще й не такий бардак з підготовкою рішень на сесію обласної ради.

“Проте, виявилося, що це ніякий не бардак, а хитрий такий собі план. І ось чому. Бо 17 грудня бюджетна комісія щедро сипонула на утримання ради не 44 млн.грн.як торік, а всі 74,4 млн.грн. І все це за рахунок усіляких там галузей освіти і культури – хай зачекають, чого там)”, – написав Ганущин.

Він додав: “І що ви думаєте – на сайті з‘являється проект рішення з додатком на ті 74,4 млн.грн. Але не під новим номером і датою, від 17.12.2021, а просто «зачіплюють» нове рішення до 486 пр від 14.12.2021 р”.

“Які 10 днів, який доступ до публічної інформації , депутати і так проголосують – так вочевидь вважає керівництво обласно ради.

Зі свого боку завтра на комісії з питань регламенту планую не лише зафіксувати ці очевидні порушення регламенту, але й звернутися до Поліція Львівської області”, – написав екс-голова Львівської обласної ради.

Залишити відповідь