Вуличні протести людей змусили президента виступити з поясненнями «формули Штайнмаєра», – Синютка

0
492
Олег Синютка
Олег Синютка

Реакція громадян на підписання «формули Штайнмаєра» призвела до того, що президент Володимир Зеленський був вимушений пояснити суспільству, яку мету він переслідував, коли давав згоду на підписання «формули Штайнмаєра» і до чого це призведе, – про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка під час спілкування з журналістами .

«Маємо велике сподівання, що до президента прийшло розуміння, що цей документ – пастка для України. Виступ президента щодо «формули Штайнмаєра» – це реакція на людей, які від Краматорська і Харкова до Львова і Івано-Франківська вийшли на вулицю, аби заявити про свою позицію. І це не позиція політиків, чи представників парламенту, з якою президент не рахується і не чує, це позиція людей. Це той голос який, сподіваюсь, він почує», – зауважив парламентар.

Народний депутат також наголосив: «Цих людей багато і я, впевнений, що з кожним днем їх буде ще більше, якщо нічого не зміниться в поведінці нової влади», – акцентував він.

Підсумовуючи Олег Синютка наголосив: «Справжня реакція якої ми хочемо від президента – це дорожня карта, яка не ставить воза поперед коня, а спочатку забезпечує безпекові речі, як це було прописано в Мінських угодах, а потім вибори.

«Думаю, президент вже зрозумів, яку політичну помилку і в яку пастку його тягне Росія», – додав політик.


Leave a Reply