Водіям Львівщини вкотре нагадують про важливість безпеки на дорогах

0
1161

За інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації, за січень-лютий 2018 року кількість дорожньо-транспортних пригод на вулично-шляховій мережі Львівської області зменшилась на 9,75% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«Якщо порівнювати минулорічні показники з даними, які ми отримали у цьому році, то упродовж січня-лютого 2018 року на території нашої області на 17,6% також зменшилась кількість ДТП з постраждалими», – зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Окрім того, він також повідомив, що практично по всій території Львівської області у порівняні з аналогічним періодом минулого  року спостерігається зменшення загальної кількості ДТП на вулично-шляховій мережі.

Львівська обласна державна адміністрація продовжує реалізовувати заходи, що скеровані на підвищення безпеки на автошляхах області.

“Для нас дуже важливим є питання безпеки. Ми пишаємося тим, що ми є однією із декількох областей України, що перемогли у секторальному Проекті на підтримку безпеки на дорогах. Зазначу, що у цьому році понад 100 млн гривень скерують на покращення безпеки на дорогах”, – наголосив під час публічного звіту перед громадськістю голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Львівська обласна державна адміністрація вкотре закликає водіїв дотримуватися правил дорожнього руху та бути уважними при кермуванні, щоб уникнути дорожньо-транспортних пригод та зберегти життя.

Нагадаємо, що департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації спільно з Dis-moll production створив серію соціальних роликів “Безпека на дорозі”.


Leave a Reply