Водія маршруту Дрогобич-Сколе оштрафували за нелегальне перевезення пасажирів

0
964

Управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА спільно із Західним міжрегіональним управлінням “Укртрансбезпеки” та працівниками Стрийського районного управління поліції в м. Сколе виявили факти надання послуг без дозвільних документів з перевезення пасажирів автомобільним транспортом сполученням Дрогобич – Сколе.

Працівники Західного міжрегіонального управління “Укртрансбезпеки” склали на водія відповідний акт про порушення вимог статті 39 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Також під час перевірки поліцейські встановили, що водій цього транспортного засобу перевозив більше пасажирів, ніж кількість місць для сидіння, передбачена технічними характеристиками транспортного засобу, чим порушив протиепідемічні заходи та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 44-3 КУпАП.

“Управлінням транспорту та зв’язку облдержадміністрації напрацьовуватиме можливість відкриття регулярного автобусного маршруту загального користування за напрямком Дрогобич – Сколе з метою комфортного і безпечного перевезення пасажирів та подальшого унеможливлення нелегальних перевезень за даним напрямом”, – зазначив керівник Степан Рудницький.

Залишити відповідь