Водій Садового вигнав з маршрутки школяра

1
1360

У вівторок, 24 квітня, знову неприємна пригода трапилася на автобусному маршруті №5-А. Про це пише «Винниківський Вісник».

Учень 6-«А» класу СЗШ №47, який із сім‘єю мешкає у Львові, повертався з уроків додому.

На автобусній зупинці, що біля ресторану «Гетьман» на вулиці Галицькій, дитина зайшла в салон маршрутки №5-А.

Водій одразу ж почав вимагати в дитини плату за проїзд. Хлопчак, показавши учнівське посвідчення, нагадав водієві про те, що під час навчального року школярі користуються правом безоплатного проїзду в громадському транспорті. Тоді водій почав вимагати оплати половини вартості квитка. Дитина, яка постійно їздить безкоштовно на навчання у Винники, грошей не мала. І тоді водій брутально вигнав школяра з автобуса.

На жаль, у салоні більшість пасажирів байдуже спостерігала за знущанням водія над дитиною.

Про цей дикий факт редакції «Винниківського Вісника» розповіла мама школяра – пані Оксана, вона має записаний номер цієї маршрутки.

Пані Оксана також повідомила, що хамська поведінка водія спричинила в дитини стан шоку. І сьогодні, 25 квітня, дитина просто відмовилася їхати до школи у Винники, бо боялася знову зустрітися з брутальним і безсовісним водієм.

Нагадаємо, що мер Львова Андрій Садовий нещодавно наголосив, що під час навчального року учні мають право безоплатного проїзду в громадському транспорті. Але для більшості водіїв такого транспорту, як бачимо, не існує жодних законів. Про стан автобусів, їхню кількість, якість обслуговування, дотримання графіку (його взагалі ніхто з водіїв не дотримується), поведінку водіїв «Винниківський Вісник» розповідає постійно (на жаль, лише негатив). На жаль, водії, які, мабуть, самі мають дітей або вже й внуків, не перестають нас усіх дивувати своїми дуже поганими людськими якостями.

З приводу згаданого прикрого випадку «Винниківський Вісник» звернувся за коментарем до начальника Управління транспорту та зв‘язку Львівської міської ради. Посадовець запевнив, що не залишить цю подію поза своєю увагою, але повинен сам вивчити причину конфлікту.

Пані Оксана також звернулася на гарячу лінію й повідомила про цей обурливий факт.

І всім винниківчанам варто також не залишатися осторонь подібних випадків, а при нагоді спробувати допомагати один одному боротися за справедливість у всьому.

1 коментар

  1. Чому водій Садового ? Це може бути і водій Синютки. Парубія .Гройсмана . Порошенка . Може вже досить за срібняки з гавном мішати Садового . Якщо якийсь хрунь вигнав дитину то винен Садовий . якщо на вулиці гарна погода то це досягнення Синютки . Вам не надоїло ?

Leave a Reply