Власники автомобілів на іноземній реєстрації не заспокоюються, вчергове доводячи суспільству свою неадекватність

0
880

Власники автомобілів на іноземній реєстрації не заспокоюються, вчергове доводячи суспільству свою неадекватність. Про це у Фейсбуці пише Василь Музика.

Їм мало було заблокованого Києва, мало паралізованих тиждень тому доріг міждержавного та міжобласного значень. Вони і далі випробовують на гнучкість та міцність правоохоронців України і плюють на права інших наших громадян.
І от тут є нюанс.

Чи це стихійний прояв невдоволення людьми, які звикли мати у дупі його величність Закон, чи це картинка, за якою приховали свої хитрі, рижі морди реальні бенефеціари цих зрежисованих акцій?

Відповідь маємо надати собі самі. Бо відповідь на те, кому вигідно нівелювати символи державності, а кордон без сумніву є таким, у час , коли владою прийнятий бюджет, отримано інформацію про надання грошей від МВФ, коли зміцнюється гривна, але коли українські кораблі в Азовському морі таранять військові кораблі Росії є очевидною. Це потрібно нашим ворогам. І те, що корисні ідіоти на гольфах та вектрах цього не розуміють, не робить їх менш шкідливими для України ніж сєпари в ОРДЛО.

Я особисто хочу бачити у дії роботу наших правоохоронців.
Закон один для всіх…

Leave a Reply