Владу Львівщини просять вгамувати перевізника, який загнув драконівські тарифи

0
1559

Бартатівська сільська рада на Львівщині звернулася до керівництва області та району, до народного депутата від округу щодо драконівських тарифів та незадовільного обслуговування маршруту №140 «Львів-Городок», яке здійснює ТОВ «Фіакр Львів». У разі, якщо влада не зреагує і не вирішить проблему законними способами, мешканці погрожують навіть перекрити трасу Львів-Шегині. Про це пише ЗІК

Відповідне звернення за підписом Бартатівського сільського голови А.Островського є у розпорядженні IA ZIK.

Як зазначається у листі, сільський голова звертався на гарячу лінію області (112) щодо калькуляції тарифу на перевезення пасажирів на маршрутному рейсі Львів-Городок (№ 140), однак чіткої відповіді так і не отримав.

У той час мешканці села нарікають, що перевізник суттєво зменшив кількість рейсів, бувають випадки, що автобуси не зупиняються у населеному пункті. Відтак виникають серйозні проблеми із добиранням людей на навчання та на роботу до Львова, оскільки маршрути так званого дальнього сполучення не зупиняються у Бартатові.

«Першочергова причина, чому не зупиняються і не хочуть брати людей інші перевізники, це те, що підприємство, яке обслуговує 140-ий маршрут (Львів-Городок), створило так звану монополію на даному маршруті», – пише сільський голова.

А.Островський просить вплинути на ситуацію із тарифами та курсуванням маршруту №140. В іншому випадку обіцяє звертатися в антимонопольний комітет та інші контролюючі органи. Мешканці готові навіть до радикальних дій.

«Мешканці населених пунктів Бартатівської сільської ради готові до радикальних дій, включно до блокування руху транспорту на автодорозі М 11 (Львів-Шегині). Отож просимо спільно вирішити дане питання в найкоротший термін за участю всіх зацікавлених сторін», – сказано у листі.

Leave a Reply