Влада Львівщини підпише меморандум із перевізниками області щодо пільговиків

0
1316

У Львові відбулась зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з керівниками автотранспортних підприємств Львівщини. Спільно обговорювали роботу автотранспортних підприємств щодо обслуговування населення області у 2019 році. Про це інформує Асоціація перевізників Львівщини.

“У зв’язку з тим що в прийнятому 11 грудня 2018 року бюджеті Львівської області кошти на компенсацію втрат автотранспортним підприємствам від пільгових перевезень пасажирів не передбачені, основну увагу на зустрічі звернули на організацію пільгових перевезень із 1 січня 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

Після зустрічі сторони домовились:

1. Підписати між Львівською обласною державною адміністрацією і повноважними представниками автотранспортних підприємств «Меморандум» про надання безоплатних транспортних послуг впродовж 2019 року п’яти категоріям громадян (аналогічно до «Меморандуму» за 2018 рік) на автобусних маршрутах міжміського та приміського (із внутрірайонними включно) сполучення за рахунок автотранспортних підприємств. Підписання «Меморандуму» заплановано на 20 грудня 2018 року.

2. Районні ради, об’єднані територіальні громади і інші адміністративно-територіальні одиниці повинні до 22 грудня 2018 року на сесіях прийняти рішення про виділення взаємно погоджених з автотранспортними підприємствами коштів на компенсацію втрат за пільгові перевезення на автобусних маршрутах приміського (зокрема внутрірайонного) сполучення.

3. Районні ради, об’єднані територіальні громади й інші адміністративно-територіальні одиниці до 29 грудня 2018 року зобов’язані підписати договори на відшкодування втрат від пільгових перевезень з автотранспортними підприємствами, які обслуговують автобусні маршрути приміського (зокрема внутрірайонного) сполучення з помісячною розбивкою сум на вказані цілі.

Також керівниками автотранспортних підприємств озвучено запитання:

про відсутність результатів роботи органів контролю у виявленні, притягненні до відповідальності та припиненні роботи нелегальних перевізників у році, що минає;

про необхідність інформування зі сторони ЛОДА управління «Укртрансінспекції» у Львівській області про порядок надання пільгових перевезень автотранспортними підприємствами у 2019 році, для уникнення непорозумінь з інспекторами «Укртрансінспекції».

“В районах, ОТГ і так далі, що не виділять взаємно погоджених з автотранспортними підприємствами коштів на компенсацію втрат за пільгові перевезення, транспортні послуги надаватимуться виключно згідно із підписаним «Меморандумом»”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply