Вітаміни для пам’яті: квиток до самоорганізованості

0
544
Вітаміни для пам’яті: квиток до самоорганізованості

Відомо що якість нашої пам’яті цілком залежить від роботи головного мозку. А він, с свою чергу, з’їдає майже 5 частину всіх корисних нутрієнтів з організму. Стреси, напруга та заклопотаність мають шалений вплив на всі психічні процеси – саме тому вітаміни для пам’яті стають обов’язковою частиною щоденного раціону. Звісно, якщо ви не ставите собі на меті переплутати всі справи та передчасно стати жертвою хвороби Альцгеймера.

Чим живиться наша пам’ять: секрети нутриціології

Те, що і як ми запам’ятовуємо, цілком залежить від якості роботи мозку. Тобто, якщо нервова система недоотримує корисні нутрієнти, якість клітинних зав’язків падає, і ми не можемо пригадати геть нічого, або плутаємося в подіях і завданнях. Страждає робота, навчання, стосунки – буквально все, що залежить від пам’яті.
Тож, якщо нервова система отримує недостатньо поживних речовин, пам’ять страждає в першу чергу. Вітаміни для пам’яті – це великий список, і перше місце в ньому відводиться пантотеновій кислоті. Саме вона – основа основ для інтелектуальної діяльності та якісного метаболізму.

Продовжують великий список вітамінів для пам’яті:

  • вітаміни С, В1, В2, В6;
  • ніацин ;
  • біотин;
  • магній, цинк, фосфор.

Щоб підтримувати пам’ять на високому рівні, необхідно мати збалансований та багатий раціон з урахуванням не тільки потреби мозку, а й інших органів. І якщо ви не готові перетворити своє життя на постійне рахування нутрієнтів та пошук важливих поживних компонентів, саме час купити якісні вітаміни для пам’яті.

Коли вам потрібні вітаміни для пам’яті

Розробкою комплексів для пам’яті зайняті кращі фармацевти світу. Завдяки їм можна багаторазово покращити якість всієї розумової діяльності. Цьому сприяє регулярне прийняття Ортомол ментал – збалансованого комплексу, що допомагає подолати різноманітні навантаження на інтелектуальну та фізичну сфери:

  • за умови сумлінної та наполегливої праці;
  • при необхідності впоратися з великим обсягом інформації за короткий проміжок часу;
  • під час поєднання кількох видів діяльності (розумовою чи фізичної)
  • під час важливих іспитів або проектів;
  • в період реабілітації після тяжких захворювань.
  • під час хронічних стресів.

Збалансований склад вітамінів для пам’яті доповнений натуральними рослинними екстрактами гінкго білоба і гуарани. Це стимулює мозкову активність та покращує всі види пам’яті для активного життя без стресів.

Leave a Reply