Віталій Дяків: Результат громадських слухань щодо ремонту вулиці Бандери – це перемога здорового глузду

0
2304

Багато розмов про недавні гром.слухання щодо вул.Бандери у Львові. Дехто говорить, що це перемога «старого», совкового Львова над прогресивним містом. Я був на слуханнях, і скажу, що це перемога здорового глузду.

Про це у “Фейсбуці” пише громадський активіст Віталій Дяків.
❗️Так, я проти асфальтування вулиці. І не варто згадувати досвід Європи, бо прихильники асфальту знадують Ляйпциг, але не хочуть чомусь бачити Париж, де найжвавіша площа Республіки встелена бруківкою.
❗️Асфальт це щорічні витрати на ремонт, тобто нове джерело для списування коштів.
❗️Водночас найважливішим пунктом проекту є пропозиція відправити весь транспорт за трамваями. Тільки вдумайтесь – всі автівки їхатимуть за трамваями хі швидкістю 10км за годину. А зважаючи, що в нас трамваї мають по 30-40 років і ламаються щодня, то уявляєте які корки будуть на Бандери? Дорогі урбаністи поїдьте в таку любу Європу, Щецин наприклад, і побачите, що повсюди трамвай і транспорт рухаються окремими смугами.

Окрім того окремі зауваження до Інституту міста. Люди, що там працюють, дуже мені імпонують, адже вони молоді, мають нові ідеї і т.д. Але панове, ви були абсолютно не підготовленими до виступу. Ви розповідаєте про «стейкхолдерів вулиці, урбан-прогулянки, воркшопи, партисипативне пданування і 15 см. стоптаної підошви». Ви серйозно? З таким підходом ви провалите будь яке гром.слухання, тому вийдіть з урбан-кафе та спустіться в реальність.
Представник ІМ який запропонував хорошу ідею щодо велосипедного руху, і яка провадилась. Винні люди? Вони недалекі? Чи може агресивні?
Друже, винен ти. Ви налаштували проти себе людей, бо перебували на іншій планеті під час виступу.
Читав пост пана Шмідта, цікаво чому він не вступив. Вийшло так, що кинули молодих захищати проект, а самі відсиділись позаду.
Підсумовуючи, вітаю позицію жителів міста та окремо вул.Бандери, а представникам ІМ натхнення і навічіться слухати громаду, а також відстоювати свої проекти.
Хай живе бруківка)

P.S. Смішно чути про малий гром.простір. Ідіотизм. Місця предостатньо, але його мабутт мало для літніх майданчиків кафе. Шановне паньство у міськраді мабуть з розширенням гром.простору планувало розширити мережі своїх закладів”, – йдеться у дописі.

Як пройшли громадські слухання – читайте тут.

Залишити відповідь