Вільнюс та Братислава: авіакомпанія Wizz Air відкриває два нові напрямки з аеропорту “Львів”

0
829

У кінці жовтня авіакомпанія Wizz Air розпочне виконувати з аеропорту «Львів» рейси ще у двох напрямках: з 29 жовтня у столицю Литви – Вільнюс, а з 30 жовтня у головне місто Словаччини – Братиславу.

На першому маршруті рейси будуть виконуватися два рази на тиждень по понеділках і п’ятницях, на другому – три рази в тиждень по вівторках, четвергах і суботах. Вартість квитків стартує від 299 грн.

«Протягом перших 7 місяців 2018 року Wizz Air перевезла на українських маршрутах вже понад 700 000 пасажирів. Це вдвічі більше, ніж протягом аналогічного періоду минулого року, що робить WIZZ першим найбільшим лоу-кост авіаперевізником в Україні. Wizz Air постійно розширює свою маршрутну мережу в Європі. Цього року з України відкрито 13 нових напрямків, включно з рейсами до Катовіце, Гданська, Дортмунда, Лондона Лутон, Лісабона, Таллінна, Франкфурта, Берліна Шонефельда та Відня, і від сьогодні WIZZ пропонує 37 маршрутів до 11 країн з України. Авіакомпанія залишається відданою країні та продовжує створювати ще більше можливостей для доступних подорожей, пропонуючи у 2019 р. понад 2,3 млн посадкових місць на 37 лоу-кост маршрутах», – йдеться у повідомленні прес-служби авіакомпанії.

Також Wizz Air повідомляє про розширення своєї маршрутної мережі в Європі та зі її межами, додаючи 11 нових маршрутів. Відтепер пасажири WIZZ можуть обирати з-поміж 17 нових напрямків у 13 країн. Включно з новими рейсами, оголошеними сьогодні, у 2018 році WIZZ додає до своєї мережі, що охоплює 44 країни, понад 125 маршрутів та понад 700 додаткових щоденних рейсів на вже існуючих напрямках.

Для Львова нові маршрути від Wizz Air особливо цікаві, оскільки відкривають для пасажирів ще дві великі європейські столиці та виводять авіакомпанію на друге місце за кількість напрямків в МА «Львів» ім. Данила Галицького.

«Дякуємо авіакомпанії Wizz Air за анонс відкриття двох нових напрямків. Вони виявились першими, хто цього року починає рекламувати розширення географії польотів.
А це означає лише одне: наш аеропорт вони розглядають як перспективний та прогресивний. Адже зараз Wizz Air вже виконує польоти у шести напрямках: Берлін, Дортмунт, Лондон, Гданськ, Катовіце, Вроцлав. Всі вони дуже добре завантажені та цілковито виправдовують їх відкриття. А два нові напрямки виводить авіакомпанію на друге місце за кількістю напрямків у нашому аеропорту.

Такий розвиток співпраці дуже нас тішить і приємно що Wizz Air укріплює позиції у новому сезоні.

Щодо Вільнюса, то цей напрямок не новий для нашого аеропорту. Адже у 2016-17 роках його виконувала авіакомпанія МАУ. Таким чином наше летовище знову повернеться на такий близький та рідний для нас ринок Прибалтики.

Щодо Братислави – це нова європейська столиця, яка є географічно близькою та має добре сполучення з Прагою та Віднем.

Додатково про інтерес до обох напрямків для наших пасажирів свідчать дані туристичних агенцій міста. Вони відзначають чималий потік туристів, як з країн Балтики так і зі Словаччини, яка, до того ж, є нашим сусідом.

Також ми сподіваємось, що Wizz Air не зупиняться на цьому і на осінь оголосить про відкриття ще нових напрямків», – відзначила генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська.

Leave a Reply